Випускний фотоальбом для 4, 9-11 класів
500 грн. 7 днів

До альбому входить обкладинка та 5 розворотів (перший- портретний, та 4 груповиїх розвороти)
У базовій комплектації всі фотокниги оздоблюють твердою ламінованою фотообкладинкою, але її можна оформити і такими матеріалами як:
- Шкірзам
- Тканина
- Велюр
Основа між розворотами — головна «родзинка» СЛІМБУКА. У цій книзі не використовується пластиковий або картонний прошарки між розворотами, що дозволяє зробити блок тоншим та легшим, а спеціальний клейовий склад між сторінками гарантує відсутність деформацій розворотів. За рахунок зменшення товщини сторінок, технологія SlimBook дозволяє створювати макети книг обсягом до 40-ка розворотів (80 сторінок) на справжньому фотопапері з розкриттям блоку на 180°!
Розвороти друкуються на фотопапері Fujicolor Crystal Archive Lustre, в лабораторіях Noritsu 34 PRO. Це базовий папір для фотокниг SlimBook та PhotoBook. Фотографам старої школи добре відома так звана «тісньонка», фотопапір Lustre (ще називають «ластер» або «люстра»), максимально на нього схожий. Папір володіє специфічним рельєфом та характерною кольоропередачею.
Також у книзі можуть бути Живі фото (за додаткову оплату) В готовій фотокнизі користувач наводить камеру на фотографії і вони перетворюються на відео. "Живі фото" відтворюються просто на сторінках книги. Це справжня магія і гарантований WOW-ефект.

Випускний фотоальбом для 4, 9-11 класів зображення 1

Випускний фотоальбом для 4, 9-11 класів зображення 2

Випускний фотоальбом для 4, 9-11 класів зображення 3

Випускний фотоальбом для 4, 9-11 класів зображення 4

Випускний фотоальбом для 4, 9-11 класів зображення 5

Робота додана: 10.06.23, змінено: 02.07.23

Догори